Zaproszenie na Bal Feniksa Warszawskiego Klubu Rotaract

Zaproszenie na Bal Feniksa Warszawskiego Klubu Rotaract

Nadchodzi Bal Feniksa – Warszawskiego Klubu Rotaract, króty na nowo rozpościera skrzydła.

 

Kilka słów od prezydenta:

Rotaractorzy, Rotarianie, Przyjaciele!

Mamy w tym roku mnóstwo powodów do radości i do świętowania. Są nimi nie tylko rocznice:

  • 25-lecie Rotaractu w Polsce,
  • 25-lecie Warszawskiego Klubu Rotaract,
  • 50-lecie Rotaractu na świecie,

ale i fakt, że warszawska „Jedynka” została tak ciepło przez Was przyjęta po swojej reaktywacji. Dlatego chcieliśmy Wam bardzo podziękować i zaprosić do udziału w naszej najambitniejszej akcji w kadencji 2018/19 – Balu Feniksa. Wspólnie wyremontujemy lokalne Centrum Kultury i Sportu, jednocześnie wspaniale się przy tym bawiąc. Mamy nadzieję, że będzie to kolejna okazja na wspólne spotkanie Rotaractów z całej Polski (a może i z zagranicy!). Nie może Cię zabraknąć – przecież tylko raz świętuje się 25. urodziny!

 

Cel charytatywny wydarzenia:

Warszawski Klub Rotaract pragnie realnie wpływać na rozwój lokalnych społeczności, a przy okazji zdobywać nowe umiejętności! Pieniądze zebrane z Balu Feniksa przekażą na zakup materiałów do wyremontowania zaprzyjaźnionego Centrum Kultury i Sportu – odmalowanie i doposażenie sal: komputerowej, językowej, teatralnej. Będą współpracować z artystami i projektantami z różnych branży, aby stworzyć możliwie jak najlepsze środowisko do kreatywnego rozwoju dzieci z okołowarszawskich wsi. Malowanie, budowanie, gipsowanie, szpachlowanie – wszystko to chcą zrobić własnoręcznie, aby dobrze zintegrować się z lokalnymi społecznościami oraz realizować tegoroczne hasło Rotary International: Be The Inspiration.

 

Program:

Bal Feniksa będzie miał dwie części. W pierwszej odbędą się koncerty – fortepianowy i kwartetu smyczkowego, występ zespołu vocal play oraz pokaz choreograficzny. Podczas Balu klubowicze przeprowadzą też aukcję i zabawę charytatywną, a następnie wspólnie będziemy bawić się na parkiecie przy muzyce DJ-a.

 

Organizator: Warszawski Klub Rotaract (RAC Warszawa)

Data: 12 stycznia 2019 r.

Więcej informacji:

Rafał Tondera, Prezydent RAC Warszawa (r.tondera@rotary.org.pl lub +48 692 604 234)

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ ROTARACTU I ROTARACTORÓW! 🙂